МЕТОДИКА ОЦІНКИ КІЛЬКОСТІ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ЗА УМОВ КОЛИВАННЯ ПОПИТУ НА НИХ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i57.101548Ключові слова:
запаси, матеріально-технічні засоби, витрачання запасів, коливання попиту, рівні запасів, споживачіАнотація
У статті розглядається методика визначення рівнів запасів матеріально-технічних засобів, в основу якої покладено стратегію управління ними за встановленими відхиленням. Приведено визначення нижнього та верхнього рівнів запасів матеріально-технічних засобів. Це дозволяє гарантувати забезпечення початкових потреб споживачів у матеріально-технічних засобах при визначенні норм їх запасів за умов істотних коливань попиту на них.Посилання
Бауэрсокс Д. Дж. Логистика: интегрированная цепь поставок. – 2-е изд. / Д. Дж. Бауэрсокс, Д. Елосс / Пер. с англ. – М.: ЗАО «Олимп-Бизнес», 2005. – 640 с
Букан Дж. Научное управление запасами / Дж. Букан, Э.Кенигсберг. – М.: Наука, 2007. – 423 с.
Кудрявцев Б.М. Модели управления запасами / Б.М. Кудрявцев,
Ю.А. Беляев, Н.Н. Голдобина. – М.: Ин-т управления им. С. Орджоникидзе, 2007. – 52 с.
Крикавський Є.В. Логістика. Основи теорії : підручник / Є.В.
Крикавський. – Львів : Національнийуніверситет «Львівська політехніка», «Інтелект-Захід», 2004. – 416 с.
Рыжиков Ю. И. Теория очередей и управление запасами / Ю. И. Рыжиков – С-Пб.: Питер, 2001. – 384 с.
Эффективное управление запасами / Дж. Шрайбфедер ; Пер. с англ. - 2-е изд. - М.: Альпина Бизнес Букс, 2006. - 304 с.
Стерлигова А.Н. Управления запасами в цепях поставок: учебник. – М.: ИНФРА-М, 2008. – 430 с.
Окландер М.А. Логістика / М.А. Окландер. – К.: Центр навчальної літератури, 2008. – 346 с.
Гнеденко Б.В. Введение в теорию массового обслуживания/ Б.В. Гнеденко, И.Н. Коваленко. 2-е изд., перераб. и доп.– М.: Наука, 1987.– 336 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).