МЕТОДИКА СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ У ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГОСПОДАРСЬКИХ ПІДСИСТЕМАХ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i57.101603Ключові слова:
територіально-господарська підсистема, соціально-економічна ефективність, регіональне управління, управлінські рішення, оцінка, стратегія управління.Анотація
В статті відображена актуальність удосконалення стратегічного управління у територіально-господарських підсистемах в умовах трансформаційної економіки, виділені проблемні питання та економічні переваги від досягнення оптимального співвідношення між керуємою і керуючою підсистемами. Розроблено методику реалізації комплексної оцінки соціально-економічної ефективності управлінських рішень у територіально-господарських підсистемах.Посилання
Зеленцова, Л.C. Механизм развития управления производством Текст. /Л.C. Зеленцова. М., 1993. - 132 с.
Козаков, Е.О. О социально-экономическом подходе Текст. / Е.О. Козаков // Экономист, 2004. - № 5 - с. 60-61.
Лафта, Д.К. Менеджмент Текст. /Д.К. Лафта. М., 2002. - 264 с.
Омаров, A.M. Социальное управление: Некоторые вопросы теории и
практики Текст. / A.M. Омаров. М.: Мысль, 1980. - 269 с.
Г.Н.Гаджиев. Развитие регионов в западных странах Текст. /Г.Н. Гаджиев // Региональная экономика: теория и практика. 2004.- № 1 . - С. 69-71.
Аралбаева, Ф.З. Реализация стратегического управления территориально-хозяйственными системами в условиях изменяющейся рыночной среды / Ф.З. Аралбаева // Экономические науки. – 2008. - № 5 (42) .
Ягодка А. Г. Соціальна інфраструктура і політика. — К.: КНЕУ, 2002.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).