ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i59.113365Ключові слова:
забезпечення матеріальними ресурсами, Закон України «Про публічні закупівлі», залізничний транспорт, реформуванняАнотація
В статті досліджено сучасні проблеми забезпечення матеріальними ресурсами, їх ефективного використання в процесі реформування залізничного транспорту. Підкреслено, що зміна підходів до організації постачання в контексті Закону України «Про публічні закупівлі» вимагає створення інтегрованих матеріальних та інформаційних систем, стратегічне і тактичне узгодження, планування і контроль за створенням та використанням запасів матеріально – технічних ресурсів. Сформульовані пропозиції на підставі практичних результатів проведення відкритих торгів, переговорної процедури закупівлі, в умовах реформування залізничного транспорту, є надзвичайно актуальними і потребують поглибленого вивчення.
Посилання
Закон України Про публічні закупівлі.Закон України № 922-VIIII від 25 грудня 2015 року. [ Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/922-19.
Гуртяк О.В. Основні проблеми під час участі у тендерних закупівлях діагностичного обладнання для служб електропостачання – [ Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ukrrailways.com/statti/2339-stvorennya-merezhi-vuzkokolijnikh-zaliznits-u-zakarpatti-2.html.
Дикань В.Л. Особливості реформування Національної транспортної системи [Текст] /Дикань В. Л., Єлагіна О. М., // Вісник економіки транспорту і промисловості, 2002. № 1. С. 17-21.
. Єлагін Ю.В. Основні умови ефективного реформування залізничного транспорту./ Ю.В. Єлагін, В.С. Лебедська // Вісник економіки транспорту і промисловості.- 2012 - № 37 с. 115-117
Єлагін Ю. В. Перспективи розвитку транспортної логістики на підприємствах залізничного транспорту [Текст] / Ю. В. Єлагін, Г. В. Обруч // Вісник економіки транспорту і промисловості. – 2014. – № 48. – С. 121-123.
Закупки нуждаются в новых подходах – интервью с главой закупочного филиала "Укрзализныци" – [ Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://cfts.org.ua/articles/zakupki_nuzhdayutsya_v_novykh_podkhodakh__intervyu_s_glavoy_zakupochnogo_filiala_ukrzaliznytsi_1173.
Закуповувати розумно, або як Укрзалізниця реформує тендерні процедури – [ Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://smarttender.biz/news-view?id=141.
Підмогильний О.О. Проблемні питання шляхів впровадження електронних торгів як механізму забезпечення ефективності системи державних закупівель України [ Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.dy.nayka.com.ua/?op=1&z=270.
«Укрзализныця» отменила тендеры на закупку еще 1,5 тысяч вагонов – [ Електронний ресурс]. – Режим доступу:https://ru.slovoidilo.ua/2017/02/27 /novost/jekonomika/ukrzaliznycya-otmenila-tendery-na-zakupku-eshhe-15-tysyachi-vagonov
Шатковський О., Яременко С. Коментарі до законодавства про публічні закупівлі – [ Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://eupublicprocurement.org.ua/ wp-content/uploads/2017/01/PPL-Commentary_2017_UKR.pdf.
Методика розрахунку нормативу запасів матеріально - технічних ресурсів на залізничному транспорті. Виробничо - практичне видання. Донецьк, видавництво "УкрНТЕК", 2002 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).