ТЕОРЕТИЧНІ ТА МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО СТРАТЕГІЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i59.113610Ключові слова:
Інвестиційна привабливість, інвестиційний клімат, інвестори, інвестиційний потенціал, економіка, фінансування, стратегіяАнотація
У статті розглянуті сучасні підходи до інвестиційних процесів, що відбуваються на Україні, надано визначення трансформації понять «інвестиційна привабливість» та «інвестиційний клімат», проведений їх аналіз та критично проаналізована нормативна база, що забезпечує діяльність іноземних та вітчизняних інвесторів в умовах очікуваних фінансово – економічних потрясінь.
Перш за все, для того, щоб держава мала змогу залучати іноземні інвестиції, їй необхідно мати відповідний інвестиційний імідж, інвестиційну привабливість та інвестиційний клімат
Посилання
Федоренко В.Г. Інвестування: Підручник – 2-ге вид. переробл. і доп. – К.: Алерта, 2013. – 448с. Гаврилюк О.В. Інвестиційний імідж та інвестиційна привабливість України // Фінанси України. – 2012. - №3. – с.79-93.
Мойсеєнко І.П. Інвестування: Навч. посіб. – К.: Знання, 2014. – 490с.
Пріб К.А. Інвестування: Навч. посібник для дистанційного навчання / За наук. ред. М. Ю. Коденської. – К.: Університет «Україна», 2015. – 259с.
Амосов, О. Ю. Формування потенціалу підприємства: організаційний та управлінський аспект / О. Ю. Амосов // Бизнес–Информ. – 2012.– № 12. –С.337–341.
Данько, М. І. Забезпечення конкурентоспроможності промислових підприємств в умовах міжнародних транспортних коридорів [Текст] / М. І. Данько, В. Л. Дикань, Н. В. Якименко // Харків, УкрДАЗТ, 2008. – 169 с.
Носа Н. Роль і місце міжнародних транспортних коридорів у розвитку інфраструктури прикордонного регіону [Текст] / Н. Носа //Регіональна економіка. – 2014. – №4. – С. 116 – 120.
Дикань, В. Л. Экономика предприятия. [Текст] / В.Л. Дикань, Е.В. Шраменко, Н.В. Якименко – Харьков: УкрГАЖТ, 2008 – 274 с
Григор’єв Г. С. Концептуальний підхід до формування транспортно-географічних кластерів в Україні //Актуальні проблеми економіки. – 2015. - №4. – С. 60 – 64.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).