СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ПИВНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i59.113683Ключові слова:
пивна галузь, тенденції розвиткуАнотація
Галузь пивоваріння кардинально відрізняється від всіх інших видів промисловості. Вона поєднує в собі як традиції багатьох поколінь, так і економіку в чистому вигляді.
В сучасних умовах діяльність сфери пивної галузі набуває все більш динамічний характер і справляє суттєвий вплив на розвиток національного господарства.
Ця галузь дуже инвестоемкая. Одне робоче місце у пивоварній галузі додатково створює до 10 робочих місць в суміжних галузях.
Якщо говорити про інноваційності та модернізації промисловості, то можна сказати, що прикладом однієї з найбільш інноваційних, модернізованих, сучасних галузей проммисловості є саме пивоварна галузь.
Згідно результатів аналізу, три відсотки робочих місць в галузі створюють двадцять відсотків валового продукту харчової промисловості.
Пивна ніша є однією з найбільш прибуткових на вітчизняному ринку. Це відбувається тому, що велика частина населення світу, а точніше, близько 70% вживають пиво.
У даній статті розглядаються та аналізуються сучасні тенденції розвитку галузі пивоваріння в світі та Україні.
Посилання
Агафонов В.П., Оболенский Н.В. Продвижение пива на рынке с учетом социокультурных традиций страны // Вестник Московского городского педагогического университета. Серия: Экономика. - 2015. - № 2 (4). - С. 70-78.
Говдя Д., Петровский Я. Запретное пиво: как работает новый закон [Интернет ресурс]. – URL: http://www.ukrbeer.kiev.ua/news/7504
Гончарук А.Г. Механизм обеспечения эффективности бизнеса (на примерепивной отрасли Украины) // Зарубежный опыт.-2008.-№22(127).-С.56-67.
Дикань В.Л. Економічна безпека підприємства [Текст]: навч. посіб. для студентів економічних спеціальностей ВНЗ / В.Л. Дикань, І.В. Воловельська, О.В. Маковоз. – Х.:УкрДАЗТ, 2011. – 270 с.
Зипаев Д. В., Павлович В. Е. Экономическое обоснование производства пивного напитка с использованием тритикалевого солода // Биоэкономика и экобиополитика. — 2016. — №2. — С. 52-56.
Единая межведомственная информационно-статистическая система (ЕМИСС). [Интернет ресурс]. – URL: http://www.fedstat.ru/indicators/start.do. (дата доступа 07.12.2015).
Исследование украинского рынка пива: тенденции и прогноз [электронный ресурс]. -Режим доступа: https://koloro.ua/blog/issledovaniya/issledovanie-ukrainskogo-rynka-piva.html
Казаков И.О., Киселева Т.Ф., Цветков Е.В. Исследование потребительских предпочтений на рынке пива // Техника и технология пищевых производств. - 2014. - № 3 (34). - С. 158-162.
Киселев К.В. Анализ структуры торгового предложения на рынке пива. В сборнике: ИМПУЛЬС–2012 Труды IX Международной научно-практической конференции студентов, молодых ученых и предпринимателей в сфере экономики, менеджмента и инноваций. В 2-х томах. - Томск: Изд. «Национальный исследовательский Томский политехнический университет». - 2012. - С. 267-269.
Коновалов Д.В. Стратегическое поведение предприятия на рынке пива// Вестник Саратовского государственного социально-экономического университета. - 2013. - № 3. - С. 55-58.
Оганесян Л.А., Саркисов Г.И., Магомедов М.Д., Алексеячеко Е.Ю. Эфективность развития предприятий пивоваренной отрасли №3, 2012г. Изд-во пищевая промышленность, М, (50-51).-121с.
Рынок пива в Украине. [электронный ресурс]. -Режим доступа: http://www.pivnoe-delo.info/2017/02/03/rynok-piva-ukrainy-bolshaya-trojka-stala-menshe/#002].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).