ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i60.122766Ключові слова:
матеріально-технічне забезпечення підприємства, система державних закупівель, електронні торги.Анотація
У статті розглянуто тенденції розвитку системи матеріально-технічного забезпечення та збуту продукції підприємств в Україні, побудованої на базі використання конкурентних методів, зокрема електроних закупівель. Відзначено, що реалізація положень чинного законодавства у цій сфері дозволяє реформувати українську систему державних закупівель в більш прозору, ефективну і привабливу для участі. Запропоновано удосконалити систему електроних закупівель за рахунок залучення комерційного сектору економіки та створення міждержавної платформи електроних торгівПосилання
Про здійснення державних закупівель [Текст]: закон України: офіц. текст: від 10.04.2014 № 1197-VII // Відомості Верховної Ради (ВВР). – 2014. - № 24. - ст.883.
Про публічні закупівлі [Текст]: закон України: офіц. текст: від 5.12.2015р. № 922-VIII // Відомості Верховної Ради (ВВР). – 2016. - № 9. - ст.89.
Дикань, В.Л. Основи логістичної інтеграції при формуванні логістичних систем через утворення територіально-промислового кластера [Текст] / В.Л.Дикань // Міжнародний техніко-економічний журнал «Українські залізниці». - 2014. -№9(15). - С.23-26.
Дикань, В.Л. Логістичне управління матеріально-технічним забезпеченням підприємств залізничного транспорту [Текст] / В.Л.Дикань // Вісник економіки транспорту і промисловості. - 2014. - № 45. – С. 51-54
Полякова, О.М. Сучасні тенденції розвитку транспортно-логістичної інфраструктури в Україні і світі [Текст] / О.М. Полякова, О.В. Шраменко // Вісник економіки транспорту і промисловості. - 2017. - № 58. – С. 126-134.
Устенко, М. О. Актуальність формування транспортно-логістичних систем в умовах євроінтеграції [Текст] / М. О. Устенко // Вісник економіки транспорту і промисловості – 2015. – № 49. – С. 207-210.
Вареник, В.М. Особливості застосування системи державних закупівель ProZorro (Прозоро) [Текст] / В.М. Вареник, Л.О. Євчин // Європейський вектор економічного розвитку. - 2016. - № 2 (21). - С. 6-15.
Єлагін, Ю.В. Публічні закупівлі підприємств залізничного транспорту України в умовах реформування [Текст] / Ю.В. Єлагін, Г.В. Коршикова // Вісник економіки транспорту і промисловості. - 2017. - № 59. – С. 62-68.
Шатковський О. Електронні державні закупівлі: пошук українського шляху [Електронний ресурс] / О. Шатковський, Г. Файвеш. – Режим доступу: http://eupublicprocurement.org. ua/e-procurement-finding-a-way-for-ukraine. html?lang=RU
Чабан, В. Електронні державні закупівлі: на шляху до інтеграції з ЄС [Текст] / В. Чабан.// Юридична Газета. - 22 грудня 2015р. - №52(498). - С.22-23.
Блащук, О. В Украине запустили Rialto – открытую систему закупок для бизнеса по принципам ProZorro [Електронний ресурс] / О. Блащук. - Режим доступу: https://ain.ua/2016/10/21/v-ukraine-zapustili-rialto-otkrytuyu-sistemu-zakupok-dlya-biznesa-po-principam-prozorro
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).