ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ІНОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ ВИСОШВИДКІСНОГО РУХУ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i62.133534Ключові слова:
інновації, інноваційна стратегія, конкурентоспроможність, розвиток, аспекти, глобалізація, залізничний транспортАнотація
У статті розглянуті особливості формування інноваційної стратегії розвитку підприємств залізничного транспорту в умовах високошвидкісного руху. Проаналізовані основні види інноваційних стратегій, та надані рекомендації, щодо удосконалення методики їх вибору.
Утворення ПАТ «Укрзалізниці» потребує грунтівних досліджень щодо розширення та впровадження в практику новітніх розробок.
Це є особливо актуальним в умовах очікуваного формування високошвидкісного руху .
Посилання
Про інноваційну діяльність [Текст]: [Закон України N 1561-ХП ( 1561-12 ) від 4 липня 2002 року]
Галушка З.І., Комаринський І.Ф. Стратегічний менеджмент: Навч.
методичний посібник. - Чернівці, 2016. -С. 101-148.
Ігнатьєва І.А. Стратегічний менеджмент: теорія, методологія, практика: Монографія. -К.: Знання України, 2015. - С. 20-56.
Пономаренко В.С., Пушкар О.І., Тридід О.М. Стратегічне управління розвитком підприємства: Навч. посібник. -X., 2012. -С.325-401.
Гончарова С.Ю., Отенко І.П. Стратегічне управління: Навч. посібник. - X.: ХНЕУ, 2004.-С. 74-127.
Гриньов А. В. Інноваційний розвиток промислових підприємств: концепція, методологія, стратегічне управління [Текст] / А. В. Гриньов. - X.: ВД «Інжек», 2003. - 308 с.
Капітан І.Б. Формування стратегічного управління інноваційною діяльністю підприємств на засадах маркетингу//Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 11 (65). - С. 137-143.
Аксьонов І.М. Вдосконалення системи обслуговування пасажирів [Текст] Л.М. Аксьонов // Залізничний транспорт України. - 2003. - №2. - с. 34 - 37
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).