ПІДХОДИ ДО РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ЩОДО УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i63.145537Ключові слова:
якість, транспортна послуга, перевізний процес, залізничний транспорт, удосконалення, конкурентоспроможністьАнотація
Стаття присвячена питанням підвищення якості забезпечення перевізного процесу на залізничному транспорті. Охарактеризовано основні чинники, які формують у споживача дані про якість надання транспортної послуги, а саме швидкість доставки, час обігу вагону, рівень збереженості вантажу, ритмічність і стабільність перевезень та ін. Визначено, що для забезпечення ефективної та конкурентоспроможної роботи залізничного транспорту потрібно надавати послуги з перевезення комплексно, із застосуванням сучасних техніко-технологічних засобів та відповідно до вимог ринку.
Посилання
Довідник основних показників роботи Регіональних філій ПАТ «Українська залізниця» (2006-2016 роки). – Київ, 2017. 41 с.
В.Л. Дикань, Н.М. Лисьонкова Сучасні системи управління якістю продукції // Вісник економіки транспорту і промисловості : збірник наукових праць. –Х. : УкрДАЗТ, 2005. № 12. С. 229–234.
В.Л. Дикань, Ю.Т. Боровик, О.М. Полякова, Ю.М. Уткіна Забезпечення конкурентоспроможності підприємств: підручник. – Х.: УкрДАЗТ, 2012. – 415 с.
Соколов Ю.И. Экономика качества транспортного обслуживания грузовладельцев: монография. - М.: УМЦ ЖДТ, 2011. 184 с.
Сиченко В. Г. Сертифікація продукції на залізничному транспорті України: монографія. – К.: Транспорт України, 2005. 304 с.
Кучерук Г.Ю. Якість транспортних послуг: управління, розвиток та ефективність: монографія. – К.: ДЕТУТ, 2011. 208 с.
Уткіна Ю.М. Резерви забезпечення якості на вагоноремонтних підприємствах залізничного транспорту // Економіка: проблеми теорії та практики: збірник наукових праць. Випуск 259: В 7-ми томах. Т. I. Дніпропетровськ: ДНУ, 2010. С. 48-53
Транспортный маркетинг: учебник / В.Г. Галабурда, Г.В. Бубнова, Е.А. Иванова и др.; под ред. В.Г. Галабурды — М.: ФГОУ «Учебно-методический центр по образованию на железнодорож-ном транспорте», 2011. 452 с
Залізничні вантажні перевезення: навчальний посібник/ Мироненко В.К., Габа В.В., Мацюк В.І., Петренко Л.М. – Київ: ДЕТУТ, 2015. 248 с.
Правила обчислення термінів доставки вантажів [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0865-00
Ивницкий В.А. Анализ оборота грузового вагона // Вестн. ВНИИ ж.-д. трансп. 2002. № 1. С.35-39
В. Д. Герами, А. В. Колик. Управление транспортными системами. Транспортное обеспечение логистики: учебник и практикум для академического бакалаврата. — М. : Издательство Юрайт, 2017. 438 с.
Аналіз стану безпеки руху, польотів, судноплавства та аварійності на транспорті в Україні за 2017 рік. Інформаційно-аналітичні та презентаційні матеріали. – Київ. 2018. 27 с.
Основні аспекти стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.uz.gov.ua /files/file/Strategy_Presentation_fin1.pdf
Н.Є. Каличева, О.А. Мельник, О.В. Рубльов. Особливості формування системи управління якістю на залізничному транспорті в сучасних умовах // Науковий огляд. Науковий журнал. – Київ, ТОВ «Меганом», 2018. Вип. 4 (47). С. 6-17.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).