КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i49.51086Анотація
У статті доведено, що Україна знаходиться на рівні індустріального суспільства. Ретельно досліджені причини такого стану та обґрунтована необхідність розробки комплексу заходів щодо забезпечення ефективного управління високотехнологічних виробництв в Україні. Виділено, що в Україні механізми управління розвитком високотехнологічного виробництва слід формувати на макро-, мезо- та мікрорівнях. Детально опрацьовано кожен з виділених рівнів. Дослідження причинно-наслідкових зв’язків та існуючого концептуального базису стало фундаментом для розробки комплексу дієвих заходів щодо забезпечення ефективного управління високотехнологічним виробництвом в УкраїніПосилання
Ареф’єва О.В. Політика управління оборотним капіталом підприємства: теоретичний аспект / О.В. Ареф’єва, Н.Ю. Соломіна // Агросвіт.- 2012. - №16. – С. 23 – 27.
Амоша О.И. Промышленная политика Украины: концептуальные ориентиры на среднесрочную перспективу / О.И. Амоша, В.П.Вишневский, Л.О. Збаразька // Экономика Украины.- 2009. - №12. – С. 4-13.
Бабич В.П. Розвиток соціальної сфери як передумова інноваційного розвитку науково-технічного і виробничого комплексу регіону / В.П. Бабич, В.П. Третяк // Вісник Харківського національного університету: Зб. Наук. Праць. – Режим доступу: http://archive.nbuv.gov.ua/portal/natural/vkhnu/Ekon/802/08btrroz.pdf
Дикань В.Л. Забезпечення конкурентоспроможності підприємств: підручник / [В.Л.Дикань, Ю.Т.Боровик, О.М. Полякова та ін.].- Харків: УкрДАЗТ, 2011. – 387 .
Інноваційно-технологічний розвиток України: стан, проблеми, стратегічні перспективи: Аналітичні матеріали до Парламентських слухань [“Стратегія інноваційного розвитку України на 2010–2020 роки в умовах глобалізаційних викликів”] / [Л.І. Федулова, Ю.М. Бажал, І.А. Шовкун та ін.]; за ред. Л.І. Федулової, Г.О. Андрощука; Ін-т екон. та прогнозув. НАН України. – К., 2009. – 196 с.
Статистичний щорічник України за 2013 рік. – К., 2014.- С.77;
Глазьев С. Управление развитием – фактор устойчивого экономического роста [Электронный ресурс] / С. Глазьев. Режим доступа: http://vasilievaa.narod.ru/ptpu/5_4_99.htm
Дикань В.В. Забезпечення розвитку машинобудівного комплексу України в умовах створення промислово-логістичної системи: монографія /Дикань В.В.- Харків: УкрДАЗТ, 2013р. – С. 56.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).