ДОСЛІДЖЕННЯ СИЛЬНИХ ТА СЛАБКИХ СТОРІН, ЗАГРОЗ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ МАТРИЦІ SWOT-АНАЛІЗУ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i49.51095Анотація
Досліджено вантажні перевезення залізниці за допомогою матриці SWOT – аналізу чітко виокремленні наявні сильні та слабкі сторони для визначення шляху удосконалення функціонування вантажних перевезень, як одного з чинників підвищення роботи залізничної галузі України. У статті зроблено висновок щодо подолання розглянутих проблем в сфері вантажних перевезень з метою уникнути кризові явища в економіці та покращити функціонування цього сектору галузі.
Посилання
Бараш Ю.С. Управління залізничним транспортом країни. Монографія. / Ю.С. Бараш– Дніпропетровьк, 2006. – 252 с
Дикань В.Л. Забезпечення ефективності інноваційної політики [Текст]. Монографія. / В.Л. Дикань– Харків, 2008. – 194 с.
Галабурда В.Г. Единая транспортная система./ В.Г.Галабурда. - М.: Транспорт, 1996. — 295 с
Экономика железнодорожного транспорта: Учеб. Для вузов ж.-д./ Н.П.Терешиной, Б.М.Лапидуса, М.Ф.Трихункова. – М.: УМК МПС России, 2001. – 600 с.
Чорний В.В. Конкурентні переваги залізниць на ринку вантажних перевезень/ Чорний В.В. /Вісник ЧДТУ «Серія «Економічні науки» Науковий збірник. – 2012. - № 1(56).
SWOT-аналіз – основа формування маркетингових стратегій: Навчальний посібник/За ред. Л.В.Балабанової. – 2-ге вид., випр. і доп. – К.: Знання, 2005.–301 с.–(Вища освіта ХХІ ст.).
Офіційний сайт Державної Служби Статистики України [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://ukrstat.org
Офіційний сайт Укрзалізниці [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://www.uz.gov.ua/
Кушнир І.Ю. Ефективність вантажних залізничних перевезень України та її підвищення в умовах глобалізації. Автореферат дис. канд. наук [Текст] / І.Ю. Кушнир // Харків, УкрДАЗТ. – 2004. – 18с
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).