ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТУРИЗМУ У СКЛАДІ СОЦІАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ РЕГІОНУ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i49.51190Анотація
Представлена класифікація елементів туристської інфраструктури у вигляді трирівневої системи, використання якої в аналітичній і плановій роботі регіональних органів управління дозволяє найефективніше використовувати ресурсний потенціал туризму території. Обґрунтовано, що більшість з бар'єрів на шляху розвитку туризму пов'язана з рівнем розвитку туристської інфраструктури. Розроблені рекомендації щодо їх усунення. Розглянуті різні форми державно-приватного партнерства для створення і розвитку транспортної інфраструктури туризму.
Посилання
Вишневська О. О. Феномен туризму у сучасному соціокультурному просторі: Монографія / О. О. Вишневська. – X.: ХНУ ім В. Н. Каразіна, 2009. – 296 с.
Дмитренко В. М. Напрями вдосконалення механізмів розвитку туризму на регіональному рівні / В. М. Дмитренко // Держава та регіони. Серія: Державне управління. – 2007. – № 4. – С. 69-74.
Любіцева, О.О. Ринок туристичних послуг (геопросторові аспекти) : навч. посібник / О.О. Любіцева. – К.: «Альтпрес», 2005. – 436 с.
Пакулін С.Л. Розробка концептуальних основ формування механізму підвищення якості соціальних послуг в сучасних умовах розвитку України / С.Л. Пакулін, О.О. Топчій // Економічний простір: Збірник наукових праць. – № 81. – Дніпропетровськ: ПДАБА, 2014. – С. 91-99.
Пакуліна А.А. Інноваційне управління соціальним комплексом / А.А. Пакуліна // Вісник економіки транспорту і промисловості (зб. наук.-практ. статей). Випуск 42. – Харків : УкрДАЗТ, 2013. – С. 381-385.
Ткаченко Т.І. Сталий розвиток туризму: теорія, методологія, реалії бізнесу : монографія / Т.І. Ткаченко. – К.: КНТЕУ, 2009 – 436 с.
Туризм в системі пріоритетів регіонального розвитку: Монографія / Під ред. В. В. Александрова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2010. – 287 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).