РОЛЬ СУСПІЛЬСТВА В ПРОЦЕСАХ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i50.52846Ключові слова:
людина, суспільство, економіка, культура, трансформація України.Анотація
У даній статті автором обґрунтовано роль суспільства в процесах соціально-економічної трансформації України. Досліджено еволюцію поглядів на тлумачення сутності суспільства та економіки. Проаналізовано концепцію «людина - економіка», та визначено її основні положення. Запропоновано основні положення економіки для покращення рівня життя суспільства.
Посилання
История мировой экономики: учебник вузов/ Под ред. Г. Б. Поляка. А. Н. Марковой. — М.: ЮНИТИ., 2002.-727 с.
Некипелов А. Д. Экономика и культурные ценности /А.Д. Некипелов // Диалог культур и партнерство цивилизаций : IX Междунар. Лихачевские науч. чтения, 14-15 мая 2009 г. СПб. : СПбГУП, 2009. - С. 101.
Богомолов О.Т. Не экономические грани экономики: неопознанное взаимовлияние. Научные и публицистические заметки обществоведов / О.Т. Богомолов, Б.Н. Кузик // М.: Институт экономических стратегий, 2010. - 800с.
Задорожная О.Г. Человек в современном общественном производстве. Социокультурные факторы хозяйства / О.Г. Задорожная //Социальная экономика. .– 2006. - №3-4- С.17-25.
Бенин В. Л. Учебное пособие по социальной философии. / В. Л.Бенин, М. В. Десяткина. - Уфа: БГПУ, 1997. — 86 с.
Клейнер, Г. Системный подход к экономической политике / Г. Клейнер // Проблемы теории и практики управления. - 2007. - № 5. - С. 30-42.
Ходжсон Дж. Социально-экономические последствия прогресса знаний и нарастания сложности / Дж.Ходжсон // Вопросы экономики. – 2001.- №8
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).