МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ЩОДО ЗМІНИ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ ЗАЛІЗНИЦЬ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i50.52982Ключові слова:
форма власності, приватизація, зарубіжний досвід.Анотація
В статті авторами розглядається актуальна проблема зміни форми власності вітчизняних залізниць. Вивчено та узагальнено зарубіжний досвід приватизації та запропоновано механізм, який забезпечує підвищення ефективності вітчизняних залізниць. Встановлено сутність, поняття та принципи приватизації з точки зору загальної теорії на основі напрацювань зарубіжних та вітчизняних вчених, на цій підставі, визначено переваги та недоліки різноманітних форм власності.
Посилання
В. Андрефф. Новая корпоративная стратегия/ В. Андрефф, Т. Розбард. – Спб.: Питер Ком. – 2009. – 416 с.
Антикризисный менеджмент/ М.Фрідмен, Р.Маржолен, Р.Прайк, – М.: Тандем-эмос. – 2001. –368 с.
Дж.Гелбрейт. Основы приватизации и предпосылки. Пер. с англ./ Дж.Гелбрейт, Дж.Робінсон. – М.: «Дело». – 1992. – 702 с.
І. Бондар. Особенности нынешнего этапа реформирования/ І. Бондар, В. Беседин //Железнодорожный транспорт, 2002. - № 12. – С. 40-46.
Л. Верховодов. Проблемы и предпосылки эффективной реструктуризации предприятий/ Л. Верховодов, П. Кучерявенко// Экономика Украины. – 2000. - № 8. – С. 39-47.
Ю. Ехануров. Глобальні трансформації і стратегії розвитку різних форм власності. Монографія/ Ю. Ехануров, З. Мочерний. – Одеса: НАН України. – 1998. – 416 с.
М. Чечетов. Основы приватизации и функционального управления убыточными предприятиями: Учеб.пособие/ М. Чечетов. – Спб.: Изд-во Михайлова В.А. – 1999. – 380 с.
Р. Євстигнєєв. Эффективное управление фирмой: современная теория и практика/ Р.Євстигнєєв, П.Буніч, В.Медведєв др. – Спб.: Изд. дом «Бизнесс-пресса». – 1999. – 416 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).