НАПРЯМКИ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ КРЕДИТНИМ РИЗИКОМ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i50.53235Ключові слова:
ризик, кредитний ризик, банківська установа, ризик-менеджмент, кредит, модель лімітування кредиту.Анотація
У статті досліджено сучасні кредитні відносини в Україні. Розглянуто питання управління кредитним ризиком. Визначено недоліки в організації кредитної діяльності банку. Відображена модель лімітування кредиту на підставі участі клієнта банку в Об’єднаному фонді позичальників. Визначено переваги впровадження моделі лімітування у фінансово-кредитні відносини.
Посилання
Вітлінський, В. В. Поглиблений кількісний аналіз кредитоспроможності позичальника як засіб зниження кредитного ризику / В. Вітлінський, Г. Великоіваненко, Я. Наконечний, О. Пернарівський // Банківська справа. – 1998. – № 6. – С. 45–49.
Грюнинг Х., ван. Анализ банковских рисков. Система оценки корпоративного управления и управления финансовым риском / Х. ван Грюнинг, С. Б. Братанович; пер. с англ. И. Г. Минервин, И. В. Крысин . – М: Весь мир, 2007. – 304 с.
Єпіфанов, А. О. Управління ризиками базових банківських операцій: [монографія]: в 2 т. / А.О. Єпіфанов. – Суми: ДВНЗ «УАБС НБУ», 2012. – Т2.
Международная конвенция измерения капитала и стандартов капитала: уточненные рамочные подходы [Электронный ресурс] : [принята Базельским комитетом по банковскому надзору 12.06.2004 г.] – Режим доступу: http://www.bis.org.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).