ПРОБЛЕМИ КАЗНАЧЕЙСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ЗА ДОХОДАМИ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i50.53243Ключові слова:
державний бюджет, місцевий бюджет, бюджетний розпис.Анотація
В статті були визначені загальні проблеми і методи їх вирішення для подальшого ефективного і більш якісного казначейського обслуговування місцевих бюджетів за доходами. Також ми ознайомились з поняттям Державне казначейство України і розглянули функції, які виконує ця служба. В цій статті було визначено такі проблемні питання, як зміни в порядку надання субсидій; проблеми з невиконанням доходної частини бюджету, та інші проблеми які заважають більш якісно обслуговувати місцевий бюджет за доходами.
Посилання
Бюджетний кодекс України: Закон України від 08 липня 2010 року [Електро- нний ресурс]. – Режим доступу: // http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.
Порядок покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів: Затв. постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. №1204. [Електронний ресурс] - Режим доступу: http:// http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1204-2010-%DO%BF/paran10#n10
Русін В. Переваги та недоліки казначейського обслуговування місцевих бюджетів. //Світ фінансів 2013.-вип. 4- с.110
Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов'язкових платежів) та інших доходів бюджету» від 16 лютого 2011 р. № 106
Закон України «Про Державний бюджет України» станом на 2015, № 5, с.37
Про Державне казначейство України: Указ Президента України від 27 квітня 1995 р. [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://zakon.rada.gov.ua.
Постанова Кабінету Міністрів України «Питання Державного казначейства України» від 21 грудня 2005 року №1232. [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1232-2005-п
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).