ВИБІР МЕТОДУ ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ НАФТОПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i51.57481Ключові слова:
інвестиційна діяльність, карта проблеми, дерево цілей, методи фінансування інвестиційних проектів, форма власності.Анотація
У статті розглядається питання вибору методу фінансування інвестиційних проектів нафтопереробного підприємства. Всі підприємства в тій чи інший мірі пов’язані з інвестиційною діяльністю, що в свою чергу актуалізує питання коректного оцінювання методів фінансування інвестиційних проектів. Був запропонований розгляд таких питань, як карта проблеми підприємства, побудова дерева цілей вирішення проблеми, поділ підприємств на чотири групи, що дозволило визначити залежність методу фінансування інвестиційних проектів нафтопереробного підприємства України від форми власності цього підприємства та країни походження контролюючого акціонера, а отже ефективність методу фінансування.Посилання
Баб’як Л.В.Стан і проблеми інноваційного розвитку нафтопереробних підприємств України [Текст] : // Л.В. Баб’як, О.М. Мацяк, М.Я. Топилко – Львів: Національний університет “Львівська політехніка”. – 2009. – 478c.
Бланк І. А. Инвестиционный менеджмент [ учб. курс. ] / І. А. Бланк. – //К.: Ника-Центр : Эльга-Н. – 2001. – 11 с.
Губанова Л. І. Оцінка інвестиційних проектів / Л. І. Губанова // Фінанси України. – 2001. – № 10. – 126–131c.
Кіщєнко Г.В. Оцінювання внутрішніх та зовнішніх джерел фінансування підприємств (на прикладі нафтопереробної галузі) [Текст] : // Г.В. Кіщєнко – К.: Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет». – 2010. – 212c.
Характеристика нафтопереробних підприємств України: [Електронний ресурс]. - Режим доступу: smida.gov.ua (дата звернення 29.09.2015).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).