РАЗРАБОТКА СХЕМЫ ПРОЦЕССА ПРИНЯТИЯ РЕШЕНИЙ НА ПРЕДПРИЯТИИ В УСЛОВИЯХ РИСКА И НЕОПРЕДЕЛЕННОСТИ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i52.61561Ключові слова:
ризик, невизначеність, процес прийняття рішення.Анотація
В статье обоснована необходимость разработки схемы процесса принятия решений, как основного инструмента управления предприятием для обеспечения его
эффективной работы.
Использование определенного механизма процесса принятия решения на основе его
схемы позволит существенно сократить не только временные и материальные затраты
предприятия, но и достаточно эффективно защититься от различных негативных
влияний как внешней, так и внутренней среды предприятия.
Посилання
Афоничкин А.И. Управленческие решения в экономических системах [Текст]: учебник для вузов / А.И. Афоничкин, Д.Г. Михаленко. - СПб.: Питер, 2009. – 480 с.
Литвак Б.Г. Управленческие решения [Текст]: учебник / Б.Г. Литвак. - М.:ТАНДЕМ, 2008. – 248 с.
Корнилова Т.В. Психология риска и принятия решений [Текст]: учеб. пособ. для ВУЗов / Т.В. Корнилова. - М.: Аспект Пресс, 2008. - 285 с.
Лукьянова В.В. Економічний ризик [Текст]: навч. посіб. / В.В. Лукьянова, Т.В. Головач. – К.: Академ-видав., 2007. – 464 с.
Трифонов Ю.В. Выбор ффективных решений в экономике в условиях неопределенности [Текст]: учеб. пособие / Ю.В. Трифонов, А.Ф. Плеханова, Ф.Ф. Юрлова. - Новгород: ННГУ, 2008. – 461 с.
Шапкин А.С. Теория риска и моделирование рискових ситуаций [Текст]: учебник / А.С. Шапкин, В.А. Шапкин. - М.: Издательско-торговая корпорация «Дашков и К», 2005. – 880 с.
Barone-Adesy G.; Giannopoulos K.; Vosper I. Backtesting Derivative Portfolios With FHS // Моделирование и анализ безопасности, риска и качества в сложных системах: Труды Международной научной школы МА БРК -2001. - СПб: НПО “Омега”, 2001.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).