ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА ГРОШОВИЙ ПОТІК В СФЕРІ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i52.61691Ключові слова:
інвестиційні вкладення, прибуток, фактори впливу, грошовий потік, грошовий оборот.Анотація
У статті висвітлено проблему формування необхідної потреби у використанні грошових коштів підприємствами під впливом багатьох факторів різної сукупності. Зазначена залежність обсягу інвестицій від таких факторів: розподіл одержуваного доходу, очікувана норма прибутку, ставка позичкового відсотку, очікуваний темп інфляції. Доведена необхідність детального вивчення факторів, що зумовлюють формування позитивного і від’ємного грошових потоків та здійснення їх аналізу при розробці політики управління і оптимізації грошових потоків підприємства та інвестиційної привабливості.
Посилання
Бондар М. І. Інвестиційна діяльність: методика та організація обліку і контролю / М. Бондар. – К.: КНЕУ, 2008. – 280 с.
Глущенко С.В. Податкове стимулювання інвестицій у цінні папери /С. В. Глущенко // Фінанси України. — 2009. — № 1. – С. 70-74.
Комарова А.І. Регулювання інвестиційного розвитку України та міжнародний досвід / А. І. Комарова // Правосуддя – гарант у сфері економічно - правових відносин. – 2010. –Том №21(1). – С. 147 -151.
Пересада А.А., Зубленко В.В. Реалізація інвестиційних проектів в Україні / А. А. Пересада, В. В. Зубленко // Фінанси України. — 2009. — №3. – С.106-109.
Ревуцька Н.П. Сучасні інструменти залучення іноземного капіталу
/ Н. П. Ревуцька // Цінні папери України. - 2010. - №9. – С.54-58.
Савчук О. В. Теорія і практика оцінки ефективності інвестицій в Україні /О. В. Савчук // Економіка України. - 2007. - № 12. – С.19-25.
Bruce A. Blonigen and Jeremy Piger. Determinants of foreign direct investment / Bruce A. Blonigen and Jeremy Piger // Canadian Journal of Economics Revue canadienne d’economique. –2014. - Volume 47, - Issue 3, - Р.775-812.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).