АНТИКРИЗОВЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i54.76421Ключові слова:
антикризове фінансове управління, фінансова криза, фінансовий механізм, діагностика фінансового стану, фінансова стабілізація.Анотація
У статті розглянуто процес ефективного використання методів та форм реалізації антикризового управління підприємством. Розроблено алгоритм антикризового фінансового управління, який відображає дії, спрямовані на стабілізацію фінансового стану та розвиток підприємства. Даний алгоритм розподілений на три групи, що дозволяє надати не тільки реальну оцінку сучасного стану діяльності підприємства, але й допомагає у прогнозуванні та прийнятті вірного рішення при реалізації антикризових заходів. Запропоновано групування етапів антикризового управління за такими ознаками: проведення антикризового управління; стабілізаційне антикризове управління; післякризове управління підприємством. При такому розподілі подолання настання кризи є максимально ефективним.
Посилання
Терещенко О. О. Антикризове фінансове управління на підприємстві [Текст]: [навч. посіб.] / О. О. Терещенко. – К.: КНЕУ, 2004. – 560 с.
Бланк И.А. Антикризисное финансовое управление предприятием [Текст] / Бланк И. А. – К. : Эльга, Ника – Центр, 2006. – 672 с.
Хелферт Є. Техніка фінансового аналізу [Текст]: [навч. посіб.] / Э. Хелферт. – СПб. : Питер, 2007. – 640 с.
Холт Роберт Н. Основы фінансового менеджмента [Текст] / Н. Роберт Холт, – М.: Дело, 2006. – 128 с.
Лігоненко Л. О. Антикризове управління підприємством [Текст]: / Лігоненко Л.О. – К. : КНТЕУ, 2005. – 824 с.
Біловол Р.І. Методологічні підходи до розробки концепції антикризового управління підприємством [Текст] / Р.І. Біловол // Регіональні перспективи. – 2003. - № 7-8 (32-33). – С. 60-63.
Дж. Ван Хорн Основы управления финансами [Текст]: / − М. : Финансы и статистика, 2009. −433 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).