КЛАСИФІКАЦІЯ НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ ЗА ГРУПАМИ ТА ОЗНАКАМИ
DOI:
https://doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i54.76458Ключові слова:
нематеріальні активи, класифікація, ознака, група.Анотація
У статті розглянуті особливості класифікації нематеріальних активів за окремими їх ознаками та групами в сучасних умовах господарювання. Проаналізовані різні види класифікацій нематеріальних активів, які піднімаються в економічній літературі. Деталізовано критерії їх групування, завдяки чому поглиблено уявлення про характерні риси даної категорії активів, а також взаємозв’язки, що виникають на різних етапах її розвитку.
Посилання
Бігдан І. А. Облік і аудит нематеріальних активів : Х. : ХДУХТ, 2009. — 21 c.¬¬¬
Польова Т.В. Облік, аудит і аналіз нематеріальних активів: Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. — Х., 2008. — 19 с. — укp.
Бразілій Н. М. Облік і аудит нематеріальних активів (на прикладі підприємств харчової промисловості) Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2007. — 20 с. — укp.
Мельник Л.Ю. Управління нематеріальними активами та ефективність їх використання на підприємствах АПК ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2008. — 20 с. — укp.
Лещишин М. Економічна класифікація економічних ресурсів. // Економіка, фінанси, право. - 2007. - №5. - С.8-12.
Бутнік-Сіверський О.Б. Класифікація нематеріальних активів як об’єктів бухгалтерського обліку / Е.Святоцький, В.Гладунов, А.Бутнік-Сіверський, Л.Федченко[// Інтелектуальна власність. — 1999. — № 3— 4. — С. 47—52.
Зайцева І.Ю. Управління фінансовою складовою економічної безпеки підприємства [Електронний ресурс] / І.Ю. Зайцева// Інвестиції: практика та досвід. – 2014. – №16. – С. 54-56. – Режим доступу до журн.: http:// www.economy.nauka.com.ua
Нидлз Б. Принципы бухгалтерского учета / Б. Нидлз, Х. Андерсон, Д. Колдуэлл: Пер. с англ. [Под ред. Я. В. Соколова].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Вісник економіки транспорту і промисловості
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).